Warning: include(/home/ftp/1520/alloy-20160829-zAr/alloyscn.com/wp-content/advanced-cache.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/ftp/1520/alloy-20160829-zAr/alloyscn.com/wp-settings.php on line 58

Warning: include(): Failed opening '/home/ftp/1520/alloy-20160829-zAr/alloyscn.com/wp-content/advanced-cache.php' for inclusion (include_path='.:/www/server/php/56/lib/php') in /home/ftp/1520/alloy-20160829-zAr/alloyscn.com/wp-settings.php on line 58

Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/ftp/1520/alloy-20160829-zAr/alloyscn.com/wp-includes/wp-db.php on line 1142

Warning: include(/home/ftp/1520/alloy-20160829-zAr/alloyscn.com/wp-content/advanced-cache.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/ftp/1520/alloy-20160829-zAr/alloyscn.com/wp-settings.php on line 58

Warning: include(): Failed opening '/home/ftp/1520/alloy-20160829-zAr/alloyscn.com/wp-content/advanced-cache.php' for inclusion (include_path='.:/www/server/php/56/lib/php') in /home/ftp/1520/alloy-20160829-zAr/alloyscn.com/wp-settings.php on line 58

Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/ftp/1520/alloy-20160829-zAr/alloyscn.com/wp-includes/wp-db.php on line 1142
Nickel alloy,Cobalt Alloy,Titanium Alloy Manufacture
Inconel-Incoloy-Monel-Hastelloy-Soft Magnetic Alloy-Cobalt Alloys-Permalloy Alloys * Titanium Products !
01

Produkte Featured

MËSO MË SHUMË

Ofruesi kryesor i cilësisë së lartë Nickel  Based  Alloys,Titanium lidhjeve Cobalt bazë lidhjeve dhe të tjera të veçanta temperaturë të lartë dhe korrozionit lidhjeve Resistant dispozicion   in Various Kinds of Forms, Application For Many Fields !  Lear Us More

02

Rreth nesh

Kinës Top 10 Furnizuesi i lidhjeve të veçanta, Format mund të jenë në dispozicion të Barit, tub, tel, fletë, Rakordet, Rripin, Mesh , Pranvera, Tube fletë, fasteners , dhe pajisje të tjera. Na kontaktoni tani për të marrë më shumë informacion!

 

Rreth Sekonic metalet

Sekonic Metale Teknologjia Co, Ltd   -ISO 9001 fabrika e kualifikuar e specializuar në prodhimin e lidhjeve temperaturë të lartë dhe një nti-korrozioni lidhjeve të tilla si Hastelloy lidhjeve , Haynes Alloys, Monel Alloys, Inconel Alloys, Incoloy Alloys ect. Since 1996, after achieved great success in China market,we have extend our business to worldwide since 2000.

Mësoni Më shumë >>
Tel:+86 15312366648
E-mail: sekonicmetals@gmail.com
03

Maket ynë Key

MËSO MË SHUMË
Sekoinc Metals Provide you High temperature and Corrosion Resistant Alloys widely application for chemical industries,aerospace, petrochemical, nuclear, ocean industry, chemistry, electronics, etc.
 • Alloys Chemical Elements

  Alloys Chemical Elements

  List  of  Chemical  Elements Atomic No Name ofelement Chemicalsymbol Origin of name 89 Actinium Ac From the Greek word aktinos (ray)...
  Mësoni Më Tepër >>
 • Tube Sheet Për Këmbyesit ngrohje

  Tube Sheet Për Këmbyesit ngrohje

  Tubesheets of Heat Exchangers Tubesheets are usually made from a round flat piece of metal with holes drilled for the tube ends in a precise location and pattern relative to one...
  Mësoni Më Tepër >>

Hetim *

hetim
 • captcha
WhatsApp Online Chat !